Kataloglar

Kurumsal Katalog

 

 

M.I.C.E Katalog

Back to top
Image Alt

Kurumsal Hizmetler

Uçak Biletleri

Konaklama Hizmetleri

Araç Kiralama & Transfer

Fuar Hizmetleri

Vize Hizmetleri

Sekretarya Hizmetleri

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

  • Firma prensibi olarak uçak bileti, konaklama, transfer vb. taleplerinizde firmanıza artı bir maliyet oluşturmuyor, hizmet bedeli almıyoruz.
  • THY “Corporate” pin kodunu acentamıza tanımlamanız halinde, iç hat ve dış hat biletlerinize işleyerek biletlerinizi code ile düzenleyerek ve THY tarafından tanımlanmış olan indirim ve hakedişlerinizin biletlerinize yansıtılmasını sağlıyoruz.
  • Türkiye’de ve dünyada kurumsal fiyat anlaşmamız olan, en çok tercih edilen binlerce otelle, tüm hava yolu şirketleri ve araç kiralama, transfer hizmetleri veren partnerlerimizle, tercih edebileceğiniz tüm harcama kalemleriyle ilgili  gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda, ilk günden itibaren tasarruf sağlayacağınız en iyi alternatifler tarafınıza sunulmaktadır.
  • Mesai saatleri sonrası acil durumlarda 7/24 Hattımızdan Kurumsal departmanımıza kolayca ulaşabilmeniz ve tüm sorularınıza hızlıca cevap alabilmeniz sağlanmaktadır.
  • Göndermiş olduğunuz talep maillerinize, hızlı bir şekilde geri dönüş yapılarak, yanıtlanması sağlanmaktadır.
  • Finans departmanımızın onayı doğrultusunda vadeli çalışma sistemine hızlıca geçiş yapabiliyor, vadelendirme seçenekleriyle seyahat ve konaklama harcamalarınızın düzenli olmasına yardımcı oluyoruz.
  • Tüm satın alımlarınıza tek bir yerden faturalandırma yaparak hem muhasebenizin iş yükünü azaltıyoruz hem seyahat eden tüm çalışan ve yöneticilerinizi fatura ve ödenek taşıma yükünden kurtarıyoruz.
  • E-Fatura çalışıyoruz. Firmanızın finans yapısına göre hareket etmeye özen gösterip, sizin çalışma sisteminize adapte olabiliyoruz.
  • E-arşiv; e-fatura sistemine dahil olan firmamızın, bu sisteme dahil olmayan firmalara ya da son kullanıcılara yönelik elektronik ortamda fatura düzenlenerek, faturanın ikinci nüshasının elektronik ortamda tarafınıza, fatura oluşturulduğu anda hızlı bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır.
  • Bayi toplantılarından uçak biletine, kurumsal konaklamadan promosyon ürünlere, Transfer hizmetlerinden Fuar standlarına, Yurtiçi-Yurtdışı gezi organizasyonlarından tüm şirket içi ve dışı etkinliklerinize, proje geliştirip bütçenize uygun alternatifler sunarak, tüm organizasyonlarınız için en iyi fiyat ve hizmet, avantajı ile sizlerle destek vermek isteriz.

Kurumsal seyahatlerinizin sorunsuz geçmesini, bütçe ve zamandan tasarruf edebilmenizi sağlamak için tecrübeli ekibimizle yanınızdayız.